Doprava a platba

Dopravu eshopu PIXIE CREW na Slovensko zabezpečuje prepravná služba GLS. Tovar z PIXIECREW.SK zasielame výhradne na území slovenské republiky. Pri odoslaní balíka informujeme e-mailom alebo SMS, dopravca vás následne kontaktuje ohľadom termínu dodania.

Dobierka

Pri platbe na dobierku je možné zaplatiť tovar pri prevzatí zásielky od prepravcu (GLS) a to po celej SR. Faktúru za tovar dostanete spolu s balíčkom.

Spôsob, cena a čas dodania

Dopravná službaTermín doručenia od objednania
Cena dopravy do € 39 / vrátane dobierky
Cena dopravy nad € 39 / vrátane dobierky
ULOŽENKA (osobný odber) 2 - 4 pracovné dni € 3 / € 4 ZADARMO / € 1
GLS 3 - 5 pracovné dní € 4 / € 5 ZADARMO / € 1

Ceny dopravy sú prepočítané do meny EURO z hlavnej meny eshopu, ktorou je česká koruna.

Uloženka - osobný odber na výdajnom mieste

Najlacnejšie forma prepravy. Zastavte sa pre svoju zásielku treba cestou z práce a ušetrite na doprave. Môžete poslať aj niekoho z rodiny - stačí, keď mu oznámite bezpečnostný kód pre vyzdvihnutie zásielky (dotyčnému však musí byť viac ako 18 rokov).

Prepravná služba GLS - spoľahlivá preprava balíkov

Pri zvolení dopravy GLS Vám objednávku doručí kuriér na uvedenú doručovaciu adresu (domov, do práce alebo napríklad na chate). Preprava GLS znamená, že objednávka k Vám dorazí rýchlo a bezpečne.

Vo väčšine prípadov pred doručením objednávky informuje kuriér zákazníkmi telefonicky. Je tiež možné dohovoriť s kuriérom iný termín doručenia (je však potrebné mať na pamäti, že kuriér jazdia určité trasy a je schopný pre Vás nájsť 1-2 vhodné termíny na doručenie. Môže sa teda stať, že termín, ktorý sa hodí vám, nie je možné uskutočniť skrz trasovanie kuriéra).

Služba GLS Vám objednávku doručí za 1-3 dni (spravidla do 24 hodín) po jej odovzdaní zo strany PIXIE CREW. Prosíme, pred prevzatím balíka skontrolujte, že nie je viditeľne poškodený vplyvom prepravy, prípadne jeho prevzatí odmietnite.